Banyo Sırt Kesesi Çift Taraflı 70 cm

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
<p class="detail-desc-decorate-content" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; line-height: 150%; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial;"><br></p><p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height:150%"><span style="font-size: 9pt; line-height: 150%; font-family: Arial, sans-serif;">Kaliteli silikon malzemeden yapılmış sağlıklı ve çevredostu&nbsp;&nbsp;yüksek sıcaklığa dayanıklıdır.<o:p></o:p></span></p><p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height:150%"><span style="font-size: 9pt; line-height: 150%; font-family: Arial, sans-serif;">Çift taraflı çizgiler, yumru tasarımı ile etkili bir temizlik etkisigöstermektedir.<o:p></o:p></span></p><p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height:150%"><span style="font-size: 9pt; line-height: 150%; font-family: Arial, sans-serif;">Fırça yüzeyi, kiri temizlemek için gözenekleri derinleştirmek için 1 cmkalınlığında fırça başlığıyla tasarlanmıştır.<o:p></o:p></span></p><p class="detail-desc-decorate-content" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; line-height: 150%; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial;"></p><p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height:150%"><span style="font-size: 9pt; line-height: 150%; font-family: Arial, sans-serif;">Banyo masajı&nbsp; cilt yüzeyindeki kirleri etkili bir şekilde temizler,gözeneklerden fazla yağı çıkarır, kan dolaşımını hızlandırır.</span></p><p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height:150%"><span style="font-size: 9pt; line-height: 150%; font-family: Arial, sans-serif;"><o:p><br></o:p></span></p><p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height:150%"><font face="Arial, sans-serif"><span style="font-size: 12px;">Boy:70 cm</span></font></p>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...