HAMUR KAYDIRMAZ MAT

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Hamur Açma Matı Silikon Kaydırmaz Silpat Büyük Boy (50 cm x 40 cm

 

Üzerinde şeker hamuru veya normal hamurlarınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Gıda uyumlu, sağlığa zarar vermeyen silikon malzemeden üretilmiştir. Üzerinde metal kesiciler kullanılmaması önerilir. Temizliği kolaydır, bulaşık makinesinde yıkanabilir. 

Hamur Açma Matı Silikon Kaydırmaz Silpat Büyük Boy (50 cm x 40 cm) Alt yüzeyinin kaydırmaz özelliği sayesinde kullandığınız zemini tutarak hamur açma esnasında sağa, sola kayma yapmaz. Hamur işleri yaparken malzemenin dağılmaması ve rahat bir şekilde hamur işlerinizi yapabilmeniz için geliştirilmiş Hamur Açma Matı Silikon Kaydırmaz Silpatını sakın kaçırmayın. Hamur Açma Matı sayesinde hamurunuzun zemine yapışarak uzamasını önleyebilirsiniz. Alt yüzeyinin kaydırmaz özelliği sayesinde kullandığınız zemini tutarak hamur açma esnasında sağa, sola kayma yapmaz. Hamur açma silpatı üzerinde yapışmadan hamur açabilir şeker hamuru ile istediğiniz modellemeleri uygulayabilirsiniz. Silikon silpat üzerindeki ölçüler sayesinde hamurunuzun ebatını net bir şekilde ayarlamanız mümkündür. 

Kaymaz Silikon Hamur Açma Silpatı Özellikleri: 

Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...