Yapışkanlı Raf Yapıcı 4'Lü Klips

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
<div><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">Şeffaf yapışkanlı raf tutucu aparatı sayesinde dolap içi raflarınızın yerlerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz.</span><br></font></div><ul class="detail-desc-list" style="margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding: 0px; list-style: none;"><li style="margin: 10px 20px 10px 0px; padding: 0px; font-size: 14px; overflow-wrap: break-word;"><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">Kırılan vidası düşen rafınız varsa çivi derdi olmadan ürününüzü bu ürün sayesinde orjinal bir şekilde kullanabilirsiniz.</span></font></li><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; overflow-wrap: break-word;"><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">Kurulumu kolay: alet gerektirmez, dekoratif duvarınıza zarar vermez, fayans, duvar, dolap, ayakkabı rafları, kitaplık bölmesi gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz. </span></font></li><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; overflow-wrap: break-word;">Renk: Şeffaf</li><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; overflow-wrap: break-word;">Paket İçeriği: 4 adet&nbsp; Set Raf Yapıcı Klips</li><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; color: rgb(102, 102, 102); overflow-wrap: break-word;"><br></li></ul>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...