Mini Portatif Çamaşır Makinesi 4 Seviyeli Ayarlanabilir

 • Küçük yıkayıcı-- iç çamaşırı ve çorap gibi küçük çamaşırları yıkayabilir. USB şarjı destekler, kullanımı güvenlidir.
 • 161,13 TL
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  Mini Portatif Çamaşır Makinesi 4 Seviyeli Ayarlanabilir Taşınabilir Ultrasonik Turbo Çamaşır Makinesi Seyahat Çamaşır Yıkayıcı Döner Mini Çamaşır Makinesi Kompakt ve Çok Amaçlı TasarımTasarımı, kullanımınızın rahatlığını ve konforunu dikkate alır. Çap 9cm / 3.54 inçtir ve ağırlık 320 gramdır,yer kaplamaz. Küçük boyutlu, kullanılmadığında kaldırılabilir. Kişisel seyahatler, iş gezileri, yazlık kıyafetler ve kişisel çamaşırlar için uygundur, kovaya, banyo lavabosuna, mutfak lavabosuna koyun ve ultrasonun kiri çıkarmasına izin verin.Yüksek Kaliteli Malzeme Portatif çamaşır makinesi çevre dostu malzemelerden yapılmıştır. Güvenli, toksik olmayan ve tatsızdır. Ve dayanıklıdır. Yaklaşık 1 kg giysi ağırlığı taşıyabilir. Düşük gürültülü tasarımı benimsemek, dinlenmenizi veya uykunuzu rahatsız etmekten endişe duymamak. Ultrasonik TemizlemeBu ürünümüz, sıvının dağılmasını hızlandırmak için yüksek frekanslı titreşim kavitasyonu kullanır, bu da temizleme amacına ulaşmak için türbini ileri ve geri temizleyebilir. Güçlü bir vantuza sahiptir, bu nedenle sallanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Çamaşır yıkamada çok etkilidir. 4 Seviyeli AyarlamaYıkayıcıyı uygun kova suyuna ayarladıktan sonra, kişisel çamaşırlarınızı ve tercih ettiğiniz deterjanı ekleyin. Pulg ve çalışmaya başlamak, otomatik döngü temizleme, otomatik pozitif ters çevirme, ultrasonik titreşim temizleme ve kabarcık temizleme, modu değiştirmek için birlikte verilen uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz. Eller gibi dikkatlice ovuşturma, giysilere zarar vermez. USB ile Çalışır ve Enerji TasarrufuUSB kablosuyla güçlendirilmiş, istediğiniz yerde kullanmanızı sağlar. Herhangi bir kova, lavabo, el yıkama istasyonu çamaşır yıkamak için kullanabilir. Ve 30 dakikalık işlemden sonra otomatik olarak kapanacaktır.Sabit vantuz, gevşemeden sıkıca, çeşitli kurulum problemleriyle kolayca başa çıkmanıza izin verir.Küçük yıkayıcı-- iç çamaşırı ve çorap gibi küçük çamaşırları yıkayabilir. USB şarjı destekler, kullanımı güvenlidir.Çamaşır makinesi-- küçük boyutlu, hafif, taşıması kolay, sık seyahat etmesi gerekenler için hoş ve düşünceli bir seçim olmaya uygun.Çorap yıkama makinesi - küçük yıkayıcı, uzun süre kullanım için pratik ve dayanıklı, iyi malzemeden üretilmiştir.Lavabo için akıllı yıkayıcı-- seçilmiş malzemeden yapılmış, mükemmel işçilik, küçük çamaşır makinesi uzun süreli kullanıma dayanıklıdır.
  Teslimat Koşulları

  -Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
  -Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
  -Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
  -Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

  -Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  -Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
  -Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

  -www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

  -Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


  Garanti Koşulları

  - Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
  - Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
  - Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

  - Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
  Benzer Ürünler
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...