Katlanabilir Laptop Soğutucu 2 fanlı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
<p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;">1. Ultra küçük boyutlu, katlanabilir tasarım, yer almaz ve şekil rastgele ayarlanabilir.</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;">2. Şık ve hafif tasarım, istikrarlı çalışma; İki 60mm hayranları ile, büyük hava hacmi, etkin bir dizüstü bilgisayar sürücü ısı dağılımı yardımcı olabilir.</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;">3. Dört kollü siyah plastik koruma pedleri kaymasını önler, sağlam yapı çeşitli ağırlıklara dayanabilir ve bilgisayar ısı dağılımına yardımcı olabilir, dizüstü bilgisayarın çizilmesini etkili bir şekilde korur.</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;">4. USB li, tak ve çalıştır, başka ekipman olmadan kullanabilirsiniz.</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;">5. Kullanımı kolay, istikrarlı ve güvenilir, taşıması kolay, her türlü dizüstü bilgisayar için uygundur.</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"></p>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...