Kablo Toparlayıcı 3 Boy Toparlayıcı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Kablo Toparlayıcı 3 Boy Toparlayıcı <br/><p><span style="font-size: small;">Cable Turtle 3’lü Set Pratik Kablo Toplama Rulosu Evdeki Kablo Dağınıklığı Canınızı Mı Sıkıyor ? </span></p><br><p><span style="font-size: small;">Artık Temizlik Yaparken Kablolarla Boğuşmak Zordunda Değilisiniz. Yeni Cable Turtle İle Kablolarınızı Düzenli Bir Şekilde Toplayıp Dağınıklıktan Kurtulabilirsiniz. </span></p><br><p><span style="font-size: small;">Kullanımı Kolay Ve Pratik Olan Bu Ürün Hayatınızı Kolaylaştıaracak. Cable Turtle 3’lü Set İle 3 Değişik Boy boy ürüne Sahip Olacaksınız . Ürün Özellikleri: - 3 farklı boy Cable Turtle kablo düzenleyici </span></p><br><p><span style="font-size: small;">- TÜm dünyada sevilerek kullanılan pratik ve şık tasarımlı kaplumbağacıklar </span></p><br><p><span style="font-size: small;">- 13 cm çapındaki en büyük boy Cable Turtle'a 8 mm kalınlığında 4 metre uzunluğundaki kabloyu rahatça sarabilirsiniz </span></p><br><p><span style="font-size: small;">- Çapları 9cm, 6,5cm, 4,5cm</span></p><br><p><span style="font-size: small;"> - 1 ürün sipariş vermeniz durumunda farklı ebatlarda 3 adet birden cable turtle gönderilecektir</span></p><br><p><strong><span style="font-size: small;"> Kullanım Şekli </span></strong></p><br><p><span style="font-size: small;">1.Cable Turtle'ın yanaklarının birini veya ikisini ters çevirin. </span></p><br><p><span style="font-size: small;">2.Kablonuzu istediğiniz kadar sarın. </span></p><br><p><span style="font-size: small;">3.Yanakları tekrar geri çevirin.</span></p><br><p><span style="font-size: small;"> 4.Kabloyu uzatmak ya da sökmek için işlemin tersini yapın.</span></p>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...