Işıklı Masa Üstü Şarjlı Fan Vantilatör Şarjlı

  • Işıklı Masa Üstü Şarjlı Fan Vantilatör Şarjlı
  • 273,92 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Suap Masaüstü Usbli Ledli Yeşil Fan Vantilatör

Işıklı Masa Üstü Şarjlı Fan Vantilatör Şarjlı
Işıklı Masa Üstü Şarjlı Fan Vantilatör'ü Kullanmanız Için Gerekli Bilgileri Sunuyoruz. 
Ürünümüz, Yenilikçi Tasarımı Ve Kullanıcı Dostu Özellikleriyle Sıcak Günlerde Serinlemeniz Ve Aydınlanmanız Için Ideal Bir Seçenektir. 
Genel Özellikleri: Güç Kaynağı: Dahili 3.7 Volt 1200 Mah Lityum Iyon Pil Kullanılmıştır. Şarj Tipi: Type-C Bağlantı Noktası Ile Şarj Edilebilir. Güç: 5 Watt Güce Sahip Olan Bu Vantilatör, Etkili Bir Serinleme Sağlar. Fan Hız Kontrolü: 3 Farklı Kademede Ayarlanabilir Fan Hız Kontrolü Ile Isteğe Bağlı Hava Akışı Sağlar. Işık Şiddeti Kontrolü: 3 Farklı Kademede Ayarlanabilir Işık Şiddeti Kontrolü Ile Ortamın Aydınlatmasını Kişiselleştirebilirsiniz. Şarj Edilebilir Güç Kaynağı: 5 Volt 1 Amper Güç Kaynağı Ile Kolayca Şarj Edilebilir. Ayarlanabilir Ayak: Masa Üstünde Kullanım Kolaylığı Için 180 Derece Ayarlanabilir Ayak Özelliği Bulunmaktadır. Görsel Tasarım: Yuvarlak Ve Şık Tasarımı Ile Her Türlü Masa Üstüne Uyum Sağlar. Işık Tasarımı: Çember Şeklindeki Işığı, Ortamı Hoş Bir Atmosfere Kavuşturur. Smd Led Teknolojisi Kullanılarak Yüksek Kaliteli Aydınlatma Sağlanır. Çalışma Süresi: Işığın Kapalı Olduğu Durumda Tek Şarj Ile 4 Saat Boyunca Kesintisiz Kullanım Sunar. Ce Belgeli: Ürün, Ce Belgelendirme Standartlarına Uygun Olarak Tasarlanmış Ve Üretilmiştir. Powermaster Pm-21882 Işıklı Masa Üstü Şarjlı Fan Vantilatör, Hem Pratik Kullanımı Hem De Estetik Tasarımıyla Sizi Sıcak Günlerde Serinletirken Aynı Zamanda Aydınlatacak. İşlevselliği Ve Enerji Tasarrufuyla Dikkat Çeken Bu Ürün,
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...