Esnek Silikon Örümcek Bisiklet Telefon Tutucu

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
<p><span style="font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;">1. Yüksek kaliteli silikon yapılmış, bu esnek telefon tutucu, tüm darbeleri emebilir ve telefonuzu kolaylıkla kullanabilirsiniz.</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"><span style="font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;">2. Evrensel bisiklet standı: süper elastik silikon kayış, tüm akıllı telefonları 4.0 inçten 6.0 inç'e kadar ekran boyutlarıyla güvenli bir şekilde tutabilir.</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"><span style="font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;">3. Cep telefonunuzu size uygun herhangi bir açıya serbestçe ayarlayabilir, size nihai esneklik sağlar, sürme sırasında cep telefonunu görüntüleyebilir ve kilometre, zaman veya haritayı takip edebilir.</span></p><p><span style="font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"><br></span></p><p><span style="font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"><br></span><br></p><iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/P5ZTds6jBzQ?si=99BHWQfuSO7-1yOm" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen=""></iframe>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...