Çok Amaçlı Torpido Telefon Navigasyon ve Şarj Standı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
<p><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">1. Kolay kurulum, yatay ve dikey olarak monte edilebilir ve cep telefonuna göre serbestçe yapıştırılabilir;</span></font></p><p><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">2. Güçlü yapıştırıcı, dayanıklı, güçlü yapışkan gücü, düşmesi kolay değildir.</span></font></p><p><span style="font-size: 14px;"><font face="Arial">3. Görüş hattını engellemez, kolay navigasyon ve uygun şarj için şarj portu pozisyonuna sahiptir.</font></span></p><p><span style="font-size: 14px;">4. Çok amaçlı her ortama uyumlu ev içinde kumanda standı olarak kullanılabilir.</span></p><p><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;"><br></span></font></p><p><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">Ürün boyutu: 65*28*18 mm</span><br></font></p><p><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">Paket içeriği:</span></font></p><p><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">2 parçalı telefon standı</span></font></p><p><font face="Arial">2 adet çift taraflı yapıştırıcı bant<br></font><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"></p><iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8DPGTGBdlB4?si=VypFRSxdvMlNiHRB" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen=""></iframe>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...