Çok Amaçlı Airfryer Kablo Sarma Aparatı 2 Adet

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
<p><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">Özellikler:</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-size: 14px;"><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-size: 14px;"><span style="font-size: 14px;">1. Sizi küçük mutfak aletlerinin dağınık kablolarını açmaktan veya düzenlemekten kurtarır. Tüm mutfak ekipmanları temiz ve organize kablolarınızı koruyun.</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-size: 14px;"><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-size: 14px;"><span style="font-size: 14px;">2. Cihaz kablolarını tek elle kolayca sarmanıza izin verir.&nbsp;</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-size: 14px;"><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-size: 14px;"><span style="font-size: 14px;">3. Kablo tutucu güvenilir kauçuktan yapılmıştır, dayanıklı ve kolayca deforme olmaz.&nbsp;</span><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-size: 14px;"><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-size: 14px;"><span style="font-size: 14px;">4. Yaygın olarak kahve makineleri, meyve sıkacakları, karıştırıcılar, airfrey, tost makineleri ve mutfak aletlerinin kablo dağınıklığını toparlamak için kullanılır.</span></font></p><p><span style="font-size: 14px;"><font face="Arial" style="">Boyutu: 103*28mm</font></span></p><p><span style="font-size: 14px;"><font face="Arial" style="">Renk : Siyah<br></font></span></p><p><font face="Arial" style=""><span style="font-size: 14px;">Paket içeriği :&nbsp;</span></font><span style="font-family: Arial; font-size: 14px;">2 Adet&nbsp;</span><span style="font-size: 14px; font-family: Arial;">Çok Amaçlı Airfryer Kablo Sarma Aparatı&nbsp;</span></p><p><br></p><iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wy8CJ9NSYTY" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen=""></iframe>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...