Araba Kapı Ses ve Darbe Emici Pad 10 Adet Siyah

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
<p><span style="font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"><font face="Arial">Özellikler:</font></span></p><p><span style="font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"><font face="Arial">1. Yüksek kaliteli tutkal malzemesi, dayanıklı.</font></span></p><p><span style="font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"><font face="Arial">2. Arka tarafı güçlü yapışkanlığa sahiptir ve düşmesi kolay değildir.</font></span></p><p><span style="font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"><font face="Arial">3. Çarpışmayı ve aşınmayı önleyin ve gürültüyü etkili bir şekilde azaltın.</font></span></p><p><span style="font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"><font face="Arial">4. Araba kapıları, sandıklar vb. tamponlanmış olması gereken yerler için uygundur.</font></span></p><p><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">5. Kapının kenarını</span><span style="font-size: 14px;">&nbsp;</span><span style="font-size: 14px;">darbe emici özelliği sayesinde</span><span style="font-size: 14px;">&nbsp;küçük ezilmeler, boya soyulması, çizilmelere ve çarpmalara karşı koruyun.&nbsp;</span></font></p><p><font face="Arial"><span style="font-size: 14px;">Boyut:&nbsp;</span></font><span style="font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;">2.8 x 1 cm</span></p><p><span style="font-family: &quot;Open Sans&quot;, Roboto, Arial, Helvetica, sans-serif, SimSun; font-size: 14px;"><br></span></p><iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/w0wf4gnQYgA" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen=""></iframe>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...