4 Adet Silikon Şeffaf Zemin Koruyucu Kaydırmaz Dayanıklı Ped

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
<ul class="detail-desc-list" style="margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding: 0px; list-style: none; font-family: source_sans_proregular;"><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; color: rgb(102, 102, 102); overflow-wrap: break-word;">4 Adet Silikon Şeffaf Koltuk Mobilya Masa Beyaz Eşya Yazıcı Koruyucu Kaydırmaz &nbsp;Dayanıklı Pedler&nbsp; Ürün masa, sandalye, çamaşır makinesi, dolap gibi ürünlerin ayaklarında kullanılmaktadır.</li><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; color: rgb(102, 102, 102); overflow-wrap: break-word;">Tutucunun üstünde bulunan ürünlerin sendelemesi durumunu engellemek adına kullanıma uygundur.</li><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; color: rgb(102, 102, 102); overflow-wrap: break-word;">Buz dolabı, çamaşır makinesi, masa, sandalye gibi ürünlerin ayaklarından oluşabilecek izlerin engellenmesini sağlamaktadır.</li><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; color: rgb(102, 102, 102); overflow-wrap: break-word;">Üzerine gelen ağırlığa dayanıklı bir yapıya sahiptir.</li><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; color: rgb(102, 102, 102); overflow-wrap: break-word;">Yırtılma ve aşınma gibi bir sorun yaratmamaktadır.</li><li style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; font-size: 14px; color: rgb(102, 102, 102); overflow-wrap: break-word;">Kullanım Alanları Masa, Sandalye, Koltuk, Beyaz Eşya gibi yüzeylerde kullanıma uygundur. Paket İçeriği 4 x Silikon Masa Pedi</li></ul>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...