1,5 cm Kadın Topuk Yükseltici MC-279B

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
<p><font face="Arial">Daha uzun bak, daha ince ve kendine olan güvenini arttır.<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">Gizli topuk asansörü<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">İyi yastıklama etkisi, ağrıyı ve yorgunluğu gidermek için darbeyi azaltabilir ve ayaklarınızı koruyabilir.<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">Stoma tasarımı ayakkabılarınızın içinde daha iyi hava sirkülasyonu sağlar.<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">Ultra rahat tasarım, uzun süre ayakta durmak için uygun.<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">Ayakkabıların çoğu tarzı uyuyor, ancak botlar, yüksek kesim ayakkabılar vb. Ile daha iyi olacak.<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">Tam boy tabanlık iyi bir pozisyonda kalır ve ayakkabıların içinde kaymayı önler.<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">Bakımı kolay: yıkanabilir, tekrar kullanılabilir, tabanlıklarını kuru ve taze tutmak için havalandırma yerine koyun.</font></p><p><font face="Arial"><br>Malzeme: EVA bellek köpük</font></p><p><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Uzunluk: 14,5 cm</span></p><p><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Genişlik: 7 cm</span></p><p><font face="Arial">Boyut yükseklik: 1.5cm<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">Astarı sizin için doğru boyuta kesebilirsiniz<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">Durum: 100% yepyeni<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;"><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">Paket içeriği:<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px;">1 çift Köpük tabanlık</font><br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent; outline: 0px; font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><br></p><iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7C5rmMEMg-Q?si=LLUe2lucS9Rc7XqJ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen=""></iframe>
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.egonex.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...